Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Myčka nádobí Beko Beyond BDIN38643C ..Odzkoušeno - vráceno ..Voda + leštidlo v zásobníku ..Poškozená guma ..Deformace plechu po obou stranách ..Pouze osobní převzetí

Kód: TLM8801743889 - BEKDIN38643C
Použité zboží Zboží s poškozením Vrácené zboží
Značka: Beko
6 900 Kč 5 702 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Odzkoušeno - vráceno
  • ..Voda + leštidlo v zásobníku
  • ..Poškozená guma
  • ..Deformace plechu po obou stranách
  • ..Pouze osobní převzetí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

vestavná myčka nádobí • kapacita 16 sad nádobí • funkce HygieneIntense pro odstranění bakterií a virů • automatické otevření dvířek po umytí • mycí rameno CornerIntense • odložený start • funkce AquaIntense pro intenzivní mytí • systém Glass Care na ochranu skla • LCD displej • výškově nastavitelný horní koš • LED signalizace provozu na podlahu • V × Š × H: 81,8 × 60 × 55 cm

 
 

Beko Beyond BDIN38643C

Beko Beyond BDIN38643C je vestavná myčka nádobí, která vám výrazně ušetří a usnadní práci. S kapacitou 16 sad nádobí se výborně hodí i do větších domácností. Slouží k vestavbě, takže vám bude perfektně ladit s celou kuchyní a nebude působit jako rušivý element. Vrchní koš si lze výškově nastavit podle potřeby, abyste interiér využili naplno a mohli v jedné várce umýt veškeré špinavé nádobí. Myčka efektivně zbavuje nádobí škodlivých bakterií a virů za pomoci funkce HygieneIntense. Na extra odolnou špínu vyzkoušejte funkci AquaIntense pro intenzivní mytí. V myčce bude v bezpečí dokonce i sklo, o jeho šetrné mytí bez rizika poškrábání se postará systém Glass Care.

 

Klíčové vlastnosti:

  • Velký prostor až pro 16 sad nádobí na jeden mycí cyklus
  • Funkce HygieneIntense zanechá nádobí čisté bez bakterií a virů
  • Možnost výškově nastavit horní koš dle potřeby
  • Bezpečný provoz s LED indikátorem provozu
  • Intenzivní mytí AquaIntense odstraní i odolné nečistoty a mastnotu
S myčkou Beko bude vaše nádobí zářit čistotou, aniž byste ho museli drhnout ručně.

 

Perfektní výsledky mytí

Myčka nádobí zvládne vždy dokonale umýt bez ohledu na to, jak odolné a usazené nečistoty se na něm nachází. Používá mycí rameno CornerIntense s vylepšeným tvarem i pohybem. Toto rameno zvládne vodu i mycí prostředek rovnoměrně dostat do všech částí myčky, aby i nádobí na krajích bylo spolehlivě umyté a beze zbytku jídla.

  

Hygienicky čisté nádobí

Udržujte si talíře, hrnce i příbory vždy hygienicky čisté. S programem HygieneIntense myčka s využitím horké vody a páry efektivně odstraní až 99,99 % škodlivých virů a bakterií. Současně umí umývat i dezinfikovat, takže splní i náročné požadavky na hygienickou čistotu.

 

Rychlý program

Potřebujete mít čisté talíře a skleničky v co nejkratším čase? Zvolte super rychlý program, který zvládne umýt a usušit i plnou náplň 16 sad nádobí za pouhých 58 minut. To oceníte především při oslavě nebo během vzácné návštěvy, kdy všem budete moci servírovat jídlo bez prodlevy.

  

Vhodná i pro příbory

Nebojte se do myčky vložit také příbory. Spolu se spotřebičem dostanete v balení také příborovou přihrádku, která nabídne dostatek prostoru pro všechny použití příbory. Během mycího cyklu se tato přihrádka dočká vlastního sprchování, aby myčka zajistila spolehlivé vyčištění drobných příborů.

Efektivní sušení

Po skončení mytí se automaticky spustí proces sušení. Dvířka SelfDry se automaticky otevřou, aby vlhkost z interiéru rychleji unikla ven a nádobí bylo usušené v ještě kratší době.

 

Invertorový kompresor

Spotřebič pohání moderní a kvalitní invertorový kompresor ProSmart. Ten zajišťuje tiché, úsporné a spolehlivé mytí. Vyniká dlouhou životností a bezchybným provozem, abyste se na bezchybný provoz myčky mohli spolehnout mnoho let.

 

Nastavitelný horní koš

Vyberte si ze tří nastavení výšky horního koše podle toho, jaké nádobí máte aktuálně špinavé. Možnost regulace výškového nastavení vám umožní využít interiér myčky na maximum, abyste mohli veškeré nádobí bez ohledu na jeho velikost umýt v jednom cyklu a ušetřili času, vodu i energii. 

LED signalizace provozu

Po spuštění mycího programu se aktivuje LED indikátor, který svítí na podlahu a vždy vám dá vědět, kdy je cyklus stále aktivní, a kdy je již bezpečné dvířka otevřít a nádobí uklidit. Nehrozí proto riziko, že by někdo z rodiny nedopatřením dvířka otevřel a voda zevnitř se vylila na kuchyňskou podlahu.

Pohodlné ovládání

Na horní části dvířek se nachází přehledný displej s ovládáním Direct Access. Zde si stačí vybrat z nabídky přednastavených programů a doprovodných funkcí bez nutnosti zdlouhavého překlikávání. Nastavení mytí zvládnete během chvilky, abyste ušetřili ještě více času.

 

Hadice s Aquastopem

Myčka je vybavená bezpečnostní hadicí s Aquastopem, která brání přetečení myčky a chrání před únikem vody při poškození hadice. Pokud dojde k poruše, spotřebič automaticky přeruší napouštění vody, takže se nestane, že byste se domů vraceli k vyplavené kuchyni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Myčky nádobí druhé jakosti / rozbaleno / s poškozeným obalem
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: vestavná
? 5-Energetická třída: C
? 3-Šířka myčky: 60 cm
? 3-Počet sad nádobí: 16 sad
Konstrukce nadpis:
Typ: vestavba
Konstrukce vestavné myčky: plně integrovaná
Počet sad nádobí nadpis:
Kapacita myčky: 16 souprav
Spotřeba nadpis:
Vážená spotřeba energie za 100 cyklů: 77 kWh
Vážená spotřeba vody za cyklus: 9.5 l
Energetická třída 2021: C
Mytí/sušení nadpis:
Index čisticí schopnosti: 1.13
Index sušicí schopnosti: 1.07
Doba trvání eko-programu: 3:56 hod.
Počet teplot: 5
Počet ostřikovacích ramen: 3
Programy/funkce nadpis:
Funkce myčky: indikace leštidla, indikace soli
Počet programů: 8
Příborová zásuvka: ano
AquaStop: ano
ComfortLift: Ne
Zeolith: Ne
Smart funkce: Ne
Nezařazeno nadpis:
Hlučnost při mytí: 44 dB
Třída hlučnosti: B
Rozšířená záruka: -
Displej: ano
Šířka myčky: 60 cm
Automatické otevírání dveří: Ano
Paprsek na podlahu: ano
Přívodní a odpadní hadice v balení: ano
Promítání času na podlahu: Ne
Distribuce nadpis:
Distribuce: oficiální ČR
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 59.8 cm
Výška: 81.8 cm
Hloubka: 55 cm
Hmotnost: 38.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

bekoZnačka Beko byla založená v roce 1955 a v České republice je zastoupená od roku 2005. Od té doby se stala jednou z předních značek domácích spotřebičů v Evropě a stejně tak i v České republice. Díky neustálému vývoji a inovativním technologiím je zároveň jednou z nejrychleji rostoucích značek na evropském trhu.

Nabídka Beko zahrnuje domácí spotřebiče skutečně pro každého. Ať už hledáte chytré spotřebiče do nové kuchyně, nebo sháníte cenově dostupnou ledničku na chalupu, v široké nabídce značky Beko si vyberete. Spotřebiče Beko jsou navíc vybavené řadou šikovných funkcí a technologií, díky kterým budou věrnými pomocníky, postarají se o každodenní povinnosti v domácnosti a vy se tak naplno můžete věnovat tomu, co máte rádi.

Kategorie

Sušičky Beko - Pračky Beko - Sporáky Beko - Celá nabídka Beko