Klávesnice Logitech Gaming G413, červené podsvícení, US carbon (920-008310) Vráceno ve 14ti dennÍ lhůtě

Kód: 8800889158 - LOG920008310
Akce Tip
Značka: Logitech
2 499 Kč –38 %
Klávesnice Logitech Gaming G413, červené podsvícení, US carbon (920-008310)  Vráceno ve 14ti dennÍ lhůtě
2 499 Kč –38 % 1 550 Kč 1 281 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Poškozený obal
  • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Logitech G413, Carbon

Logitech G413 je vyspělá herní klávesnice, která vám pomůže dosáhnout v oblíbených hrách ještě lepších výsledků. Obrovskou zásluhu na tom mají speciální spínače Romer-G s o 25 % rychlejšími reakcemi. Hrát i v noci pak můžete bez rušení díky stylovému podsvícení a nechybí ani vychytávky typu herního režimu či podpory funkce anti-ghosting.

Klávesnice je špičkově zpracována, což ukazuje především vrchní kryt konstruovaný z leštěné, hliníko-hořčíkové slitiny dodávající hodnotný design a zajišťující špičkovou životnost. Nechybí jí ani numerická část a dodává se také s Logitech Gaming Softwarem s možností programování kláves.

Herní královna – nejen designem, ale i funkcemi, zpracováním a životností.
 
Navržena pro hraní

Model G413 je navržen pro náročné hráče, kteří vyžadují precizní zpracování i bohatou sadu funkcí. Má vrchní kryt z vysokopevnostní hliníkové slitiny, jenž je zasazen do kompaktní základny připomínající dýku. Kromě toho má i výškově nastavitelné nožky s pogumovanými stabilizátory, aby se klávesnice na stole ani nehnula.

Zdokonalené spínače Romer-G

Spínače Romer-G jsou přímo navrženy pro profesionální využití, čemuž odpovídá jejich přesnost i odolnost. Mají krátkou aktivační dráhu 1,5 mm, takže jsou o 25 % rychlejší než standardní mechanické snímače. Navíc udržují i tichý chod.

Precizní podsvícení

Spínače Romer-G jsou stylově podsvíceny prostřednictvím krytů kláves. Ty jsou díky tomu perfektně viditelné a zároveň neruší.

Tělo z hliníkové slitiny

Vrchní kryt klávesnice je vyrobený z leštěné, hliníko-hořčíkové slitiny 5052 a je opěrným bodem klávesnice. Právě díky němu je dosaženo minimalistického designu a zároveň nadstandardní životnosti.

USB port

Klávesnice má na těle USB port, jenž umožňuje napájet vaše zařízení, jako jsou telefony, i připojit například myš.

 Konfigurace kláves

Klávesu FN můžete využít pro ovládání hlasitosti, přehrávání/pozastavení, ztlumení, herní režim, podsvícení atd. Stačí v programu Logitech Gaming Software (LGS) nastavit funkci přepínání FN, abyste si mohli navolit co potřebujete.

 Doplňkové herní kryty kláves

Součástí balení je 12 doplňkových krytů kláves. Díky tomu si můžete hlavní herní klávesy vylepšit, aby byly unikátní. Nechybí ani stahovák, aby šlo kryty snadno a rychle vyměnit.

 Vyspělé funkce

Už se vám nestane, že byste prohráli jen kvůli tomu, že nechtěně zmáčknete tlačítko Windows. Přepínat herní režim můžete prostřednictvím stisku FN+F8. Klávesnice zároveň podporuje funkci snímání až 26 kláves naráz (včetně modifikačních Control, Alt, Shift) v libovolném pořadí. Podporována je přitom i funkcionalita anti-ghosting pro přesné rozpoznání vašich příkazů.

 Makra funkčních kláves

Logitech Gaming Software nabízí možnost pro klávesy F1 až F12 naprogramovat vlastní tlačítková makra. Stiskem jediného tlačítka tak lze provádět i složitá komba.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice a myši
Záruka: 2 roky
Technické parametry nadpis:
Nezařazeno:
Typ klávesnice: herní
Název spinačů: Romer-G
Typ spínačů: membránové
Typ kláves: vysokoprofilové (klasické)
Anti-ghosting: ano
Podrobnosti nadpis:
Provedení: kabelové
Rozhraní: USB 2.0
Layout klávesnice: Anglický layout
Podsvícení klávesnice: ano
Rozměry balíku nadpis:
Šířka: 22,3 cm
Výška: 4,5 cm
Hloubka: 46,9 cm
Hmotnost: 1,45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: