Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Kalový box IBO SANIBO 5 s drtičem Nepoužito-pouze rozbaleno-poškozený obal

Kód: 5903111344764 - EDV0076
Akce
Značka: IBO
4 850 Kč 4 008 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Poškozená krabice
  • ..Pouze rozbaleno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

Koupelnová přečerpávací stanice. Mnohaletá zkušenost nám umožnila vytvořit kvalitní zařízení pro velmi široké použití. Čerpadlo je především určeno k odčerpávání odpadních vod ze záchodové mísy, ale díky třem vstupům může sloužit k odběru odpadních vod např. z vany, pračky a záchodové mísy. Pro místnosti v obytných budovách, kde není možné připojit sanitární zařízení ke gravitační kanalizaci - sklepy, půdy a jiné místnosti upravené pro sanitární potřeby. Přečerpávání vody a odpadních vod v místnostech, kde se záchodová mísa, umývadlo nebo sprchová kabina nachází daleko od kanalizačního potrubí nebo pod hladinou odvádění odpadních vod z budovy.

Zařízení má jeden hlavní vstup 100mm pro záchodovou mísu, dva vstupy 40mm pro sprchovou kabinu nebo umývadlo a jeden výstup 40mm. Díky výjimečně tichému provozu se ideálně hodí do domácnosti. SANIBO 5 je vybaveno záslepkami, které umožňují uzavření nepoužívaných vstupů. Čerpadlo se rovněž může používat v kuchyni nebo v prádelně bez nutnosti připojovat záchodovou mísu.

Čerpadlo je vybaveno plovákovým spínačem, který automaticky ovládá jeho práci, po naplnění se samočinně zapne. Navíc čerpadlo umožňuje ruční spuštění.

Další předností je možnost čerpání tekutiny o teplotě do 40°C (krátkodobě 60°C) po dobu až 2 minut. Výtlačná výška 9,5 m vertikálně a 100 m horizontálně úplně eliminuje nutnost odvádět nečistoty gravitačním způsobem. Provozní cyklus je cca 8 s. Čerpadlo SANIBO 5 je jediné značkové zařízení na trhu, které je vybaveno krytem motoru, košem a drtičem z nerezové oceli, která zajišťuje vysokou spolehlivost. Motor čerpadla se vyznačuje vysokým výkonem a má vestavěnou tepelnou ochranu. Zařízení odpovídá nejvyšším evropským standardům.

Obsah dodávky:

  • Čerpadlo pro WC s drtičem
  • Sada záslepek: x 2 (40mm), x 1 (100mm).
  • Zpětné ventily x 1
  • Sada objímek x 8

sanibo_5_prehled

Video

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Výtlak [m]: 9,5
Průtok [l/min]: 150
Napětí [V]: 230
Kabel [m]: 1,2
Ucpávka: Zapouzdřený motor
Výkon [kW]: 0,6
Max. teplota média [°C]: 40 (60)
Objem [l]: 6
Počet stupňů: 3
Vhodné pro WC: Ano
Hmotnost: 8,5 kg
PH: 4-10
IP: 44
Rozměry zařízení: 420x285x180

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: