Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Kalové čerpadlo ALFAPUMPY PS15 - 0,75 230V s plovákem Nepoužito-poškozený obal

Kód: ED0570
Akce
Značka: ALFAPUMPY
3 290 Kč 2 719 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Nerozbaleno
  • ..Pouze ušpinený obal

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

PS15 – 0,75 je vysoce odolné kalové čerpadlo robustní celolitinové konstrukce vybavené dvojitou mechanickou keramickou ucpávkou chlazenou olejovou náplní s netoxickým (nezávadným) olejem. Základem tohoto čerpadla je velmi odolné litinové oběžné kolo, které umožňuje čerpat i kapaliny obsahující drobné kamínky a písek.

Kalové čerpadlo PS15 je vybaveno plovákovým spínačem a tepelnou ochranou motoru. Plovákový spínač automaticky zapne kalové čerpadlo, jestliže hladina vody překročí spínací výšku. Když hladina vody klesne na vypínací výšku, plovákový spínač čerpadlo vypne. Plovákový spínač lze v jistém rozmezí seřizovat posouváním jeho přívodního kabelu v pogumované objímce. Ponorné kalové čerpadlo není určeno čerpání agresivních, zápalných a výbušných kapalin. Čerpadlo je možno položit na dno nádoby nebo zavěsit za rukojeť nade dnem přiměřeným uvazovacím prostředkem jako je lanko, nerezový řetěz apod. (váha čerpadla je 21 kg). Čerpadlo nikdy nezavěšujte za přívodní kabel.

- masivní celolitinová konstrukce
- dvojitá mechanická keramická ucpávka
- otevřené litinové oběžné kolo
- plovákový spínač
- délka přívodního kabelu: 10 m
- délka čerpadla: 403 mm
- hmotnost čerpadla: 21 kg

Kalové čerpadlo PS15 je určeno k čerpání silně znečištěné vody, splašků, kalů, septiků, ale i čisté vody až do výšky 15 metrů.

Rozsah použití kalového čerpadla je velmi široký - zásobování vodou v zemědělství, k čerpání septiků a jímek, odvodňování sklepů, jam, kde čerpaná kapalina obsahuje drobné kamínky a písek. Profi kalové čerpadlo PS15 využijete také k přečerpávání kanalizačních a usazovacích jímek atd.

Ve stavebnictví nalezne uplatnění při odvodňování výkopů, stavebních jam apod. Ve vodohospodářství k čištění studní a kanalizací. Ponorné kalové čerpadlo je určeno pro čerpání kapalin o teplotě +3 až +35 stupňů celsia. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Výtlak [m]: 15
Průtok [l/min]: 333
Napětí [V]: 230
Kabel [m]: 10
Výtlačná přípojka [coul]: 2" (vnitřní závit)
Plovák: Ano
Průchodnost čerpadla [mm]: 10
Výkon [kW]: 0,75
Max. teplota média [°C]: 35
Oběžné kolo: Standardní
Hloubka ponoru [m]: 8
Řezací zařízení: Ne
Stupeň krytí: IP 68
Regulace otáček: Ne
Hmotnost: 21 kg
Spolehlivost: 100%
Distribuce: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: