Herní konzole AtGames Atari Flashback 8 Classic atg449349

Kód: 8800296388 - VRACENO VE 14TI DENNI LHUTE
Vrácené zboží
Značka: AtGames
1 399 Kč –21 %
Herní konzole AtGames Atari Flashback 8 Classic atg449349
1 399 Kč –21 % 1 100 Kč 909 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Atari Flashback 8 Classic

Moderní hry vám nic neříkají? Vzpomínáte se slzou v oku na tituly jako Pong, Frogger, Centipede nebo Tempest? Tato konzole je potom právě pro vás. Jedná se o kopii konzole Atari 2600 z 80. let, která se díky své ceně stala první dostupnou konzolí pro běžné domácnosti. Šlo o jednu z prvních herních konzolí používající výměnné moduly s hrami, do té doby byly konzole většinou pouze pro jednu nebo více her bez možnosti jejich výměny. Konzole Atari Flashback 8 Classic obsahuje 105 nejlepších her z 80. let. Zároveň umožňuje zapojení originální 2pinové cardridge, zahrát si tak můžete řadu dalších her.

Návrat do historie

Kromě možnosti zapojení původních cartridge s hrami lze ke konzoli použít také originální drátové ovladače k původnímu Atari 2600. Samotné balení Atari Flashback 8 obsahuje drátovou kopii původních ovladačů, díky tomu tak spolu mohou hrát hru dva hráči naráz. K televizi lze konzoli připojit pomocí klasického AV kabelu, který je součástí balení. Moderní a v dnešní době již standardní HDMI není k dispozici, nicméně použití AV kabelu alespoň umocňuje celý retro zážitek. A o to tu přeci jde! Atari Flashback 8 Classic je ideální volbou pro zájemce o hraní her, kteří zároveň nechtějí investovat tisíce do moderních počítačových her a hraní na chytrém telefonu jim nepřináší ten pravý prožitek.

Pong, Frogger, Centipede

Konzole má v sobě 105 předinstalovaných her, mezi nimi Frogger, Pong, Centipede, Aquaventure, Atari Climber nebo Bridge. Na své si přijdou příznivci logických, sportovních a závodních her, ale samozřejmě i stříleček. Zažijte nenahraditelný pocit ovládání pomocí klasických ovladačů, na kterých naleznete joystick a jediné tlačítko.

105 her pro každého

Ať už budete hrát hry sami, nebo třeba s kamarádem čí dítětem, vždy budete mít na výběr desítky her různých žánrů.

  • Adventure,
  • Asteroids,
  • Centipede,
  • Kaboom!,
  • Missile Command,
  • Pitfall!,
  • a další...

 

Specifikace

Atari Flashback 8 Classic
Moderní hry vám nic neříkají? Vzpomínáte se slzou v oku na tituly jako Pong, Frogger, Centipede nebo Tempest? Tato konzole je potom právě pro vás. Jedná se o kopii konzole Atari 2600 z 80. let, která se díky své ceně stala první dostupnou konzolí pro běžné domácnosti. Šlo o jednu z prvních herních konzolí používající výměnné moduly s hrami, do té doby byly konzole většinou pouze pro jednu nebo více her bez možnosti jejich výměny. Konzole Atari Flashback 8 Classic obsahuje 105 nejlepších her z 80. let. Zároveň umožňuje zapojení originální 2pinové cardridge, zahrát si tak můžete řadu dalších her.

Návrat do historie
Kromě možnosti zapojení původních cartridge s hrami lze ke konzoli použít také originální drátové ovladače k původnímu Atari 2600. Samotné balení Atari Flashback 8 obsahuje drátovou kopii původních ovladačů, díky tomu tak spolu mohou hrát hru dva hráči naráz. K televizi lze konzoli připojit pomocí klasického AV kabelu, který je součástí balení. Moderní a v dnešní době již standardní HDMI není k dispozici, nicméně použití AV kabelu alespoň umocňuje celý retro zážitek. A o to tu přeci jde! Atari Flashback 8 Classic je ideální volbou pro zájemce o hraní her, kteří zároveň nechtějí investovat tisíce do moderních počítačových her a hraní na chytrém telefonu jim nepřináší ten pravý prožitek.

Pong, Frogger, Centipede
Konzole má v sobě 105 předinstalovaných her, mezi nimi Frogger, Pong, Centipede, Aquaventure, Atari Climber nebo Bridge. Na své si přijdou příznivci logických, sportovních a závodních her, ale samozřejmě i stříleček. Zažijte nenahraditelný pocit ovládání pomocí klasických ovladačů, na kterých naleznete joystick a jediné tlačítko.

105 her pro každého
Ať už budete hrát hry sami, nebo třeba s kamarádem čí dítětem, vždy budete mít na výběr desítky her různých žánrů.

Adventure,
Asteroids,
Centipede,
Kaboom!,
Missile Command,
Pitfall!,
a další...

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní konzole druhá jakost / Rozbaleno vráceno / Poškozený obal
Záruka: 2 roky
Technické parametry ------------------------------------------------:
Typ optické mechaniky:: bez optické mechaniky
HDMI: : ne
Podpora paměťových karet:: ne
Pohybový senzor:: bez možnosti připojení
Hra v balení:: 105 her
Distribuce: : oficiální ČR
Rozměry produktu ---------------------------------------:
Šířka:: 48 cm
Výška:: 27 cm
Hloubka:: 9 cm
Hmotnost:: 1.4kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: