Domácí pekárna Tefal NEW BAGUETTE PF610138 bílá nepoužito - vystaveno - poškozená krabice

Kód: 3000016098 - TEFPF610138
Akce Tip
Značka: Tefal
3 619 Kč –9 % 3 300 Kč 2 727 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Poškozená krabice
  • ..Vystaveno na prodejně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Tefal PF6101, bílá

Nechutná vám průmyslově vyráběný chléb ze supermarketů a chcete si upéct svůj vlastní? S domácí pekárnou to bude hračka a navíc získáte možnost tvorby dalších potravin, jako jsou bagety, žemle, koláče a podobně. Pekárna na první pohled zaujme svým moderním designem, který sází na zaoblené linie a velký futuristický ovládací panel. Ten se skládá z několika senzorových tlačítek a velkého informačního LCD displeje. Pomocí něj zjišťujeme čas zbývající do konce programu, vidíme na něm aktuální nastavení a informuje nás také o spoustě dalších užitečných parametrech v závislosti na aktuálně prováděné činnosti. 

Mistr pekař 

S trochou nadsázky lze říci, že vám tento spotřebič nahradí dobře zásobenou pekárnu. Nabízí totiž 16 jedinečných přednastavených programů, z nichž 3 slouží pro tvorbu baget a žemlí, 9 pro pečení chleba a po jednom najdeme pro těsta, koláče, džemy a těstoviny. V rámci jednotlivých programů lze ještě nastavovat ve třech úrovních hmotnost pečiva a také míru propečení kůrky. Každý uživatel si tak jistě najde nastavení ideální přesně pro jeho chuťové buňky

Dopřejte si čerstvě upečené a křupavé pečivo, kdykoliv se vám zachce!

Praktický časovač

Díky integrovanému časovači zpožděného startu můžete nastavit své zařízení tak, aby dokončilo pečení například těsně před tím, než se probudíte nebo vrátíte z práce. A nezoufejte, pokud se o pár minut zpozdíte. Šikovná funkce automatického udržování teploty totiž dokáže uchovat vaše pečivo teplé až 60 minut po dokončení pečení.

Tři velikosti bochníku

Tato domácí pekárna umožňuje nastavit si jednu ze tří hmotností bochníku chleba tak, aby přesně výsledný chléb přesně vyhovoval vašim aktuálním požadavkům. Nejmenší bochník začíná na 750 g, střední váží přesně kilogram a pokud plánujete velkou sešlost, tak je tu pro vás připraven i velký 1,5kg bochník.

Vyjímatelná pečicí vana

Díky možnosti kompletně vyjmout pečicí vanu z těla zařízení je mnohem jednoduší do ní vkládat jednotlivé ingredience, nebo naopak vyndat pecen chleba. Příjemným bonusem je pak možnost vložit celou vanu do myčky nádobí a ušetřit si tak práci s čištěním.

Široká nabídka programů

Pomocí přehledného ovládacího panelu umístěného na vrchní straně pekárny lze aktivovat jakýkoliv ze 16 přednastavených programů. Díky takto široké nabídce můžete připravovat nejenom mnoho druhů chleba, ale také lze upéci lahodné žemle a bagety, nebo uvařit zdravý ovocný džem.

Specifikace

* Domácí pekárna na chléb bagety Home Bread Baguettes Vám připraví čerstvé pečivo, džem či těstoviny díky 16 přednastaveným programům.

* 16 programů: 3 na bagety, 9 na chléb, 1 těsto, 1 koláč, 1 džem, 1 těstoviny
* 3 nastavení hmotnosti (750g / 1000g / 1500g)
* 3 nastavení propečení kůrky
* Funkce odložený start
* Automatické udržování teploty: 1 hodina
* Kniha receptů
* Intuitivní ovládací panel
* Bílý plast s šedými detaily
* Nepřilnavé plechy na bagety
* Pekařské pomůcky: nařezávač, štěteček
* Příslušenství: odměrka, lžička, hák
* Splňuje normy A12
* 1600 W

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské spotřebiče druhá jakost / rozbalené výrobky / vystavované zboží
Záruka: 2 roky
Nezařazeno nadpis:
Displej: ano
Max. kapacita: 1500 g
Počet programů: 16
Počet hnětacích háků (v nádobě): 2
Bezlepkové pečení: ne
Nastavení zabarvení kůrky: světlá, střední, tmavá
Odložený start: ano
Příkon: 1600 W
Pečení baget: ano
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 47 cm
Výška: 29 cm
Hloubka: 37 cm
Hmotnost: 7.93 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

tefalTefal je francouzský výrobce nádobí a malých spotřebičů, který vlastní společnost Groupe SEB od roku 1968. Jeho název je překladem slov TEFlon a ALuminium. Společnost je známá vytvořením kategorie nepřilnavého nádobí a nabídkou zařízení na smažení s nízkým požadavkem na tuk nebo oleje

Během uplynulých let společnost Tefal přinesla celou řadu inovativních řešení. Díky tomu se stala světovou špičkou v oblasti výroby nádobí s nepřilnavým povrchem, jedničkou v oblasti žehliček, kuchyňských zařízení i tlakových hrnců a odborníky na výrobky a váhy pro přípravu pokrmů a nápojů. Dnes společnost Tefal působí ve více než 120 zemích.

Kategorie

Žehličky Tefal - Kuchyňské spotřebiče Tefal