Čtečka e-knih Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 s reklamou zelená Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Kód: 8801332860 - AMAKINDLEPAPERGGN
Vrácené zboží
Značka: Amazon
2 890 Kč –15 %
Čtečka e-knih Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 s reklamou zelená Vráceno ve 14ti denní lhůtě
2 890 Kč –15 % 2 450 Kč 2 025 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Amazon Kindle Paperwhite 4 2018, zelená

Začtěte se do oblíbené knížky, kamkoliv se vydáte. Nezatěžujte tašku či kufr velkými a těžkými bichlemi, když si tisíce knižních titulů můžete sbalit do jednoho tenkého, lehkého a kompaktního přístroje. Pořiďte si elektronickou čtečku knih Amazon Kindle Paperwhite 4 2018, která vás ohromí kvalitním a snadno čitelným displejem, snadným ovládáním a bohatou nabídkou podporovaných formátů. Ve čtečce lze nejen číst texty – ať už knihy, nebo články – ale také prohlížet obrázky. Šestipalcový displej si můžete podsvítit, abyste na něj viděli i v noci. Kapacita čtečky 8 GB vám umožní uložit stovky knížek, časopisů a dalších textových či obrázkových souborů. Odolné provedení zajistí bezchybnou funkčnost i při kontaktu s vodou.

Klíčové vlastnosti:

  • Kvalitní dotykový displej s nastavitelným podsvícením
  • 8 GB paměti umožní uložit stovky knih
  • Dlouhá výdrž baterie až 4 týdny na jedno nabití
  • Bohatá nabídka formátů pro text i obraz
  • Připojení přes Wi-Fi a Bluetooth
  • Provedení odolné proti vodě

 

Čtečka knih v sobě umí uložit stovky titulů, které budete mít dostupné kdykoliv a kdekoliv.

 

Kompaktní provedení

Čtečku si můžete vzít s sebou na každý výlet. Skvěle se hodí ke zkrácení volné chvíle v metru nebo tramvaji, ale také na čtení v jemné dece u krbu či lampičky v obývacím pokoji vaší hřejivé domácnosti. Má kompaktní rozměry a zanedbatelnou hmotnost, takže si své oblíbené romány vychutnáte naplno, ať už jste kdekoliv.

Odolný materiál

Čtečka zůstává bezchybně funkční i v případě, že dojde k jejímu kontaktu s kapkami vody. Je vyrobená z odolných materiálů, takže se nemusíte strachovat, že byste ji poškodili například náhodným politím vodou.

Dlouhá výdrž baterie

Uvnitř se nachází dobíjecí baterie, která přístroji zajistí až čtyři týdny provozu na jedno nabití. Kdykoliv baterie dochází, dodáte jí snadno energii prostřednictvím micro USB kabelu. Díky dlouhé výdrži si ji s sebou můžete vzít i na vícedenní výlety nebo na dlouhé cesty letadlem.

Podpora široké škály formátů

Kromě knih a dalších textových souborů si na čtečce můžete prohlížet také obrázky. Zařízení podporuje širokou škálu nejčastěji používaných textových i obrazových formátů, a to TXT, PRC, PDF, HTML, DOC, AZW, MOBI, JPG, PNG, GIF a BMP.

Specifikace

Popis produktu:
Poslední verze nejpopulárnějčí čtečky Kindle - Paperwhite přichází v nové verzi 2018 (10. generace). Zásadní rozdíly oproti předchozí verzi:

 Voděodolný - IPX8
 Interní paměť 8GB
 Bluetooth
• Vylepšené podsvícení displaye
• Nejpokročilejší E-Ink technologie – displej jako papír
• Revoluční technologie podsvíceného displaye
 Dotykový display
 Čitelný i na přímém slunci – žádné odrazy
 O 30% lehčí – pouhých 191 gramů (méně než většina knih)
 O 18% menší při stejné velikosti obrazovky
 Nastavitelná velikost textu – 8 velikostí písma a 3 styly písma
 Výdrž baterie až jeden měsíc – Na jedno nabití můžete číst až jeden měsíc (při vypnuté WiFi a při průměrné délce čtení 30 minut denně)*
 Pojme najednou až 1400 knih a dokumentů – Vezměte si celou Vaši knihovnu kamkoli sebou
 Integrovaná WiFi – Kupte si a stáhněte si knihu za méně než 60 vteřin.
• Ještě rychlejší otáčení stránek – pro nepřerušované čtení
 Vylepšený prohlížeč PDF – S vyhledáváním ve slovníku, poznámkami a zvýrazňováním textu
 Nový webový prohlížeč – Brouzdejte na internetu pomocí WiFi (experimentální funkce)


Ponořte se do příběhu knihy
Nejlepší fyzikální vlastností papírové knihy je, že zmizí, když ji čtete. Když jste ponořeni do autorova světa a myšlenek, nevšímáte si knihy, lepidla, papíru nebo inkoustu. Cílem našeho špičkového designu je, aby Kindle zmizel – stejně jako fyzická kniha – takže se můžete ponořit do příběhu, né technologie.

Displej jako papír
Naš nejnovější Kindle využívá vysoce kontrastní Pearl E-Ink displej. S naším novým displejem, se text objevuje na stránce tak, že vytváří stejný zážitek ze čtení jako čtení v tištěné podobě. Ostrý a přirozený, bez oslnění nebo podsvícení, čtení na Kindle není v ničem podobné čtení na obrazovce počítače. Díky E-Ink technologii můžete číst dlouhodobě i bez únavy Vašich očí.

Čtěte si na slunci bez odrazů obrazovky
Kindle na obrazovce odráží světlo jako běžný papír a nepoužívá žádné podsvícení, což eliminuje odlesky spojené s jinými elektronickými displeji. V důsledku toho můžete číst na Kindle stejně snadno v jasném slunečním světle, jako ve vašem obývacím pokoji.

Nastavitelná velikost textu
Kindle má osm nastavitelných velikostí písma, aby čtení vyhovovalo vašim preferencím. Velikost textu své oblíbené knihy můžete zvětšovat a změnšovat jednoduchým stiskem tlačítka. Pokud jsou vaše oči unaveny, jednoduše zvětšíte velikost písma a pokračujete pohodlně ve čtení. Nyní je každá kniha v knihovně tištěna dostatečně velkým písmem. Na výběr jsou také 3 různé styly písma.

Rychlejší otáčení stránek
Kindle nyní dokáže otáčet stránky ještě rychleji. Díky optimalizaci elektrických impulsů ovládajících černé a bílé mikrokapsle, které vytvářejí vlastní obraz textu a obrázků na displeji.

Otáčení obrazovky
Kindle podporuje otáčení obrazovky na výšku i na šířku. Pokud potřebujete pohodlně ztobrazit tabulku, mapu nebo graf, jednoduče otočíte displej do požadované polohy.

Podpora českých znaků ve všech formátech
Kindle podporuje zobrazení českých znaků ve všech formátech knih. Vaše dokumenty (např. z aplikace MS Word – .doc) můžete také zaslat jako přílohu e-mailu na adresu Kindle („jméno“ @ free.kindle.com). Soubor bude převeden do formátu Kindle a poslán do vašeho Kindle přes Wi-Fi připojení a také na e-mailovou adresu přiřazenou k vašemu účtu na Amazon.com. Více informací viz. osobní dokumenty na Kindle prostřednictvím služby Whispernet (www.amazon.com).

Maximální zvětšení
Obrázky a fotografie lze zvětšivat na plnou velikost displeje. Zobrazení je perfetkně ostré.

Vylepšené možnosti zobrazení PDF
PDF soubory si můžete přečíst v jejich nativní velikosti, zobrazit v režimu na šířku nebo zvětšovat až na 300% velikosti. Můžete tak zvětšit malé písmo, vabranou tabulku nebo graf. Můžete také převést PDF dokument do formátu Kindle a vytvořit tak klasickou knihu pro Kindle.

Výrazně lehčí a menší – pouze 191 gramů
Když čteme dlouhou dobu, tak víme, že na váze záleží. To je důvod, proč jsme tvrdě pracovali, aby naše nejnovější čtečka Kindle byla ještě lehčí než kdy předtím – jen 191 gramů – takže si můžete pohodlně číst hodiny se čtečkou v jedné ruce. Kindle je lehčí než typický paperback, a tenčí než magazín. S pouhými 8,7mm v profilu, padne Kindle dokonale do ruky.

Ergonomický design
Kindle se snadno drží a čte. Navrhli jsme čtečku s důrazem na dlouhodobé čtení. Při dlouhodobém čtení, lidé rádi mění polohu, drží knihu v jedné ruce. Tlačítka pro otáčení stran jsou na Kindle po obou stranách tak, aby se daly otáčet jak pravou, tak levou rukou, což Vám umožní číst a obracet stránky v jakékoli pozici.

Nikdy se nezahřívá
Na rozdíl od notebooku nebo tabletu se kindle nikdy nezahřívá, takže si můžete pohodlně číst jak dlouho chcete.

Jednoduchý k použití, počítač netřeba
Na rozdíl od většiny elektronických zařízení, jsme chtěli zachovat Kindle velmi jednoduchý k použití.
Kindle je bezdrátový a je připraven k použití hned po vybalení z krabice – bez instalace, není potřeba instalovat žádný software, není potřeba počítač.
Obrovská výdrž na baterii – až jeden měsíc

Výdrž až jeden měsíc bez nabíjení
S vypnutou WiFi vydrží Kindle na jedno nabití až jeden měsíc. Se zapnutou WiFi pak čtečka vydrží až 3 týdny. Životnost baterie se bude lišit v závislosti na použití bezdrátové sítě, jako je nakupování v Kindle Store, prohlížení webových stránek, a stahování obsahu.

Nabíjejte přes USB port
Kindle je dodávám standardně se zásuvkou pro americký trh a mikro USB kabelem pro nabíjení Kindle z jakéhokoli počítačového USB portu. Znovu nabití vybité baterie trvá cca 3 hodiny při zapojení přes standardní USB port PC.

Získejte knihy za 60 sekund
Whispernet využívá optimalizované technologie Amazon a Wi-Fi sítě, což vám umožní bezdrátově hledat, objevovat, a stahování obsah přímo na cestách. Vaše knihy a časopisy jsou poskytovány přes Wi-Fi a Whispernet za méně než 60 sekund. Rychlost bezdrátového stahování se může lišit v závislosti na velikosti souboru.

Kindle automaticky detekuje blízkosti Wi-Fi sítí ať už jste ve škole, doma, nebo vaší oblíbené kavárně. Pokud je WiFi síť chráněna heslem, jednoduše ho zadáte na Vaší klávesnici. Jakmile jednou přidáte vaši WiFi síť, bude se Kindle automaticky připojit k této síti kdykoli budete v její blízkosti.
Slovník a hledání

Vestavěný slovník s okamžitým náhledem
Narazíte na slovo které neznáte? Kindle obsahuje „The New Oxford American Dictionary“s více než 250.000 záznamy a definicemi. Kindle umožňuje okamžité vyhledávání definice, aniž by jste museli opustit knihu – jednoduše kurzorem vyberete slovo a v dolní části obrazovky se automaticky zobrazí definice.

Hledání, Wikipedia, Web
Kindle umožňuje jednoduché vyhledávání. Stačí zadat hledaný výraz a Kindle bude hledat ve Vaší knihovně, v Kindle Store, na Wikipedii nebo na webu pomocí vyhledávače Google.

Podporované formáty: Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, unprotected MOBI, PRC nativně; HTML, DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, BMP skrze konverzi

Menu zařízení dostupné v těchoto jazycích: English, Spanish, Brazilian Portuguese, French, German, Italian, Japanese, Russian, Dutch, and Simplified Chinese
E-booky Kindle neobsahují české ani slovenské OSD

Doplňkové parametry

Kategorie: Tablety a čtečky druhá jakost / vráceno / rozbaleno / vystaveno
Záruka: 2 roky
Obecné informace nadpis:
Úhlopříčka displeje (palce): 6 "
Technologie zobrazení: E-Ink
Rozlišení displeje: 1448 x 1072 bodů
Dotykový displej: ano
Kapacita paměti ROM (vnitřního disku): 8192 MB
Podporované textové formáty: TXT, PDF, HTML, DOC, AZW, MOBI, PRC, DOCX
Podporované obrazové formáty: JPG, PNG, GIF, BMP
Podporované paměťové karty / typ karty: nepodporuje paměťové karty
Vestavěné reproduktory: ne
Podsvícení displeje: ano
Wi-Fi: ano
Bluetooth: ano
Výstup na sluchátka: ne
Konektor: micro USB
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 11.6 cm
Výška: 16.7 cm
Hloubka: 0.82 cm
Hmotnost: 0.191 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: