Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Čistička vzduchu Airbi REFRESH černá/bílá Nepoužito - Vystaveno - Oděrky - Poškozená krabice

Kód: 3000012949 - ABIBI3120
Akce Tip
Značka: Airbi
3 800 Kč 3 140 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Nepoužité zboží
 • ..Kosmetické oděrky
 • ..Vystaveno na prodejně
 • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Airbi REFRESH, černá/bílá

Multifunkční čistička vzduchu Airbi REFRESH zajistí ve vaší domácnosti dokonale čistý a svěží vzduch, který ocení nejen osoby trpící alergií, astmatem nebo jinými dýchacími obtížemi. Efektivní pomocník kompaktních rozměrů se pyšní vysokou účinností a spolehlivostí. Přístroj je určen pro místnosti do 30 m2, za hodinu zvládne absorbovat až 200 m3 vzduchu.

O kvalitu vzduchu se postará 4násobný filtrační systém. Hrubé nečistoty odstraní prachový hliníkový předfiltr, který je omyvatelný a jeho životnost je dlouhá po několik let. I ty nejmenší prachové částice, alergeny a bakterie zachytí HEPA filtr, který má účinnost až 99,9 %. Uhlíkový filtr pohltí nepříjemné pachy a poslední krok spočívá v tom, že vyčištěný vzduch je ionizátorem obohacen o anionty, díky kterým se vzduch snadno dýchá. Tato funkce je ale volitelná a lze ji vypnout. Ve výbavě funkcí nechybí ani praktický časovačdětský zámek nebo indikátor nutnosti výměny filtru. Potěší vás velmi tichý chod, který vás nebude rušit ani při spánku.

Klíčové vlastnosti:

  • čistí vzduch od virůalergenů a dalších škodlivin
  • doporučený prostor 30 m2
  • velmi účinný 4násobný filtrační systém
  • intuitivní obsluha
  • praktický noční režim
Vzduch u vás doma zaručeně zbavím virů, alergenů i prachu!

Automatický chytrý režim

Největší předností čističky je automatický režim. Zabudovaný senzor kvality ovzduší vždy rozpozná aktuální kvalitu a tomu poté přizpůsobí výkon ventilátoru.  

Barevná indikace

Na LED displeji se nachází barevný indikátor stavu ovzduší. Zelená barva znamená dobrou kvalitu vzduchu, oranžová zhoršené ovzduší a červená signalizuje špatný stav. Pouhým pohledem tak hned zjistíte, jaký vzduch dýcháte.

Jednoduchá obsluha

Přístroj se intuitivně ovládá pomocí přehledného dotykového LED displeje, který vám umožní nastavit jednotlivé funkce.

Specifikace

Multifunkční čistička vzduchu Airbi REFRESH

* pro místnosti do 30 m2
* 4stupňový filtrační systém
* senzor kvality ovzduší PM2.5
* indikátor výměny filtrů
* automatický či manuální režim
* noční mód
* dětský zámek
* ionizátor
* časovač
* příkon: 40 W
* vzduchový výkon: až 200 m3
* hlučnost: 30-55 dB


Airbi REFRESH se řadí mezi multifunkční čističky vzduchu, které pro čištění ovzduší využívají současné nejmodernější metody. Přístroj nabízí 4násobný filtrační systém, jeho vzduchový výkon je dimenzován pro místnosti do 30 m2 a díky velmi nízké hlučnosti je ideálním pomocníkem nejen do ložnice.

Největší předností čističky vzduchu je automatický pracovní režim, který díky zabudovanému senzoru kvality ovzduší automaticky upravuje otáčky ventilátoru. REFRESH převyšuje konkurenční přístroje na trhu také množstvím dalších funkcí, jako je časovač, dětský zámek nebo generátor záporných iontů - tzv. ionizátor.

REFRESH je vybaven ultratichým motorem (30 dB) a velmi přesným senzorem detekujícím částice už od 2,5 um. Místo vašich plicích tak tyto mikročástice zůstanou uloženy ve filtračním systému čističky. Jediné, co musíte udělat vy, je zhruba jednou za rok vyměnit filtr, ale i na to vás čistička sama zavčas upozorní.

Pro snadnou identifikaci jednotlivých funkcí je přístroj vybaven dotykovým LED displejem, na kterém najdete i barevný indikátor stavu ovzduší a tomu odpovídající výkon čističky – zelená barva znamená dobré podmínky, oranžová zhoršené ovzduší a červená špatný stav vzduchu.

Čistička vzduchu Airbi REFRESH pozitivně ovlivňuje okolní prostředí a odstraňuje nebezpečné viry z ovzduší. Airbi REFRESH zároveň zachytává i pyly a je vhodná i pro lidí trpící alergií.


Součástí základního balení jsou již všechny filtry potřebné pro uvedení přístroje do provozu a samozřejmě český návod k použití.

Proces čištění vzduchu probíhá následovně
1. Předfiltr: hlavním úkolem tohoto filtru je zachytit velké prachové částice a prodloužit tak životnost dalších filtrů. Tento filtr je omyvatelný a jeho životnost je několik let.
2. Filtr s aktivním uhlím: absorbuje různé pachy a plyny jako např. formaldehyd. Tento bezbarvý plyn se silným zápachem je často považován za nejnebezpečnější látku uvnitř bytů protože dráždí dýchací cesty a oči a je silně karcinogenní. Živnotnost je cca 1 rok.
3. HEPA filtr: má schopnost zachycovat částice s průměrem 0,1 mikronů s účinností více jak 99.9%, a tak odstraňuje ze vzduchu prach, pyly, kouř, zvířecí alergeny a spóry plísní.
4. Ionizátor: generátor záporných iontů vytváří velké množství iontů se záporným nábojem a díky tomu zůstává vzduch vždy čerstvý. Tato funkce je volitelná (je možné ji zapnout či vypnout) a pomáhá též při čištění vzduchu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Malé domácí spotřebiče levně
Záruka: 2 roky
Nezařazeno nadpis:
Vzduchový výkon: 200 m3/h
Čištěný prostor: 30 m2
Maximální hlučnost: 55 dB
Příkon: 40 W
Indikátor stavu filtru: ano
Filtr: HEPA filtr, Uhlíkový filtr
Funkce: Časovač, Displej, Noční režim, Automatický režim, Senzor kvality ovzduší, Dětský zámek, Ionizace vzduchu
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 17 cm
Výška: 51 cm
Hloubka: 33 cm
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: