Zákaznická podpora:diskontni-nakupy@seznam.cz

Chytré hodinky Apple Watch Series 4 GPS 44mm pouzdro ze zlatého hliníku - pískově růžový sportovní řemínek CZ verze (MU6F2HC/A) Použito-z reklamece-chybí nabíječka a pásek-12m

Kód: 8801198765 - APPMU6F2HCA
Použité zboží Zboží s poškozením
Značka: Apple
–41 % 4 490 Kč 3 711 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Použito - z reklamace
  • ..Pásek původní - Telo hodinek výměna za nové
  • ..Chybí nabíječka
  • ..Chybí pásek L
  • ..Ušpinen řemínek

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Apple Watch Series 4

Značka Apple patří dlouhá léta k průkopníkům moderních technologií. Chytré hodinky Apple Watch přichází se sérií 4 a nabízí oproti předchozím verzím zcela nový moderní design a o 30 % větší displej, abyste všechny své statistiky viděli přehledně pouhým mrknutím oka. Hodinky měří po celý den vaši tepovou frekvenci za pomoci optického snímače a během cvičení vám pomůžou udržet se v aerobním pásmu, abyste spalovali tuky a posilovali svaly. Na displeji si můžete zobrazit až pět ukazatelů tréninku současně.

Cvičení s přáteli

Sdílejte své úspěchy a výzvy s přáteli a společně se motivujte k ještě lepším výkonům. Hodinky přináší měsíční výzvy, možnost soupeření s ostatními a sdílení výsledků na sociálních sítích. Za své úspěchy dostanete odznaky, abyste další den šli do akce s ještě větším odhodláním. Na jedno nabití hodinky vydrží aktivní až po dobu 18 hodin, budete je tedy moci využívat od rána až do večera. Kromě samotných sportovních funkcí vám po propojení s telefonem zobrazí příchozí hovory či zprávy a umožní poslouchat hudbu nebo podcasty

Větší displej, vysoká výdrž a nový design. Hodinky Apple Watch vám pomůžou dosáhnout sportovních cílů stylově! 

Sleduje své zdraví

Vykročte vstříc svému zdraví. Využijte pokročilé funkce hodinek včetně měření tepu, aplikací k podpoře dýchání, relaxace, ale i různých sportů. Posouvejte své hranice na úroveň, o které se vám nikdy ani nesnilo. Dovolte Apple Watch, ať vám chrání zdraví.

Cvičení s maximální efektivitou

Apple Watch dokážou automaticky rozpoznat vaši aktivitu pro přesné měření. Pokud běháte, oceníte pokročilé funkce, např. upozornění na tempo nebo měření kadence. Na displeji si lze zobrazit až pět ukazatelů tréninku, abyste měli o všech aspektech přehled bez nutnosti přepínání displeje.

Odměny a motivace

Soutěžte s přáteli, sdílejte svou aktivitu a vzájemně se motivujte k ještě lepším výkonům, protože ve více lidech to jde vždycky lépe. Samotné hodinky vám představí nové soutěže či měsíční výzvy a budou vás odměňovat jedinečnými odznaky, se kterými se posléze pochlubíte na sociálních sítích. Uzavírání kroužku nikdy nebylo snazší, když máte po ruce tolik motivace!

Chytré funkce na zápěstí

Nejen sportem je člověk živ. Chytré hodinky vám zajistí také pohodlné používání v kombinaci s telefonem. Poslouží vám jako vysílačka, zobrazí příchozí volání či SMS zprávy. Navíc si můžete pustit hudbu nebo vysílání přes aplikace Apple Music či Apple Podcasty.

Větší displej

Dosud největší displej v rámci Apple Watch nabízí o 30 % více prostoru pro detailní zobrazení všech statistik, aniž by přitom docházelo ke zvýšené spotřebě baterie. Technologie LTPO šetří energii, abyste nemuseli dělat žádné kompromisy!

Nový design

Elegantní design podtrhuje nejen velký displej, ale také zaoblené rohy obrazovky. Dotykový displej reagující i na letmý dotyk sahá až k samotným okrajům hodinek pro váš maximální komfort.

Více informací

Velký displej umožní zobrazit více informací najednou. Na ciferník Infograf se vejde až osm kompilací, takže stačí letmý pohled a budete ihned vědět vše, co potřebujete.

Vylepšená korunka s haptickou odezvou

Hodinky snadno ovládáte bez toho, abyste si prstem překrývali displej. Pomůže vám k tomu zdokonalená korunka Digital Crown vybavená haptickou odezvou, takže při otáčení precizně cvaká. Celý mechanismus má o 21 % součástek více, přesto je o 30 % menší a dokonale ladí s moderním vzhledem hodinek.

Snímač tepové frekvence

Cvičte efektivně. Udržujte svůj tep v ideálních hodnotách a spalujte tuky namísto svalů. K udržení přehledu vám pomůže optický snímač tepové frekvence. Nový snímač umí také upozornit, pokud tep klesne na víc než 10 minut pod určitou hranici a hrozí bradykardie.

Výdrž po celý den

Na jediné nabití hodinky vydrží v provozu až 18 hodin. Můžete se na ně tedy spolehnout od momentu, kdy se ráno probudíte, až do chvíle, než večer půjdete spát. Budou s vámi na každém kroku při běžných pracovních činnostech i během sportem nabitých odpoledních hodin, kdy své tělo udržujete v kondici.

Specifikace

Nové. Pro tvé nové já.
Představujeme Apple Watch Series 4. V novém designu. A od základu předělané. Každou vteřinu ti pomůžou být aktivnější, zdravější a víc v kontaktu s ostatními.

Ne obměna. Zásadní proměna.
Největší displej na Apple Watch. Nový elektrický snímač tepové frekvence. A nově zkonstruovaná korunka Digital Crown s haptickou odezvou. Dobře známé, a přitom úplně jiné Apple Watch Series 4 nastavují nová měřítka toho, jak mají hodinky vypadat.

Napůl strážce, napůl rádce.
Upozornění na nízký a vysoký tep. Detekce pádu a tísňové volání. Nové ciferníky s aplikací Dýchání. Apple Watch ti pomůžou udělat každý den něco pro tvé zdraví. A zároveň ho budou chránit.

Vymakanější tréninky.
Automatické rozpo­znávání cvičení. Nová cvičení Jóga a Turistika. Pokročilejší běžecké funkce jako měření kadence nebo upozornění na tempo. A možnost přesně sledovat trénink až na pěti ukazatelích současně.

Motivace po ruce.
Nové soutěže „jeden na jednoho“. Sdílení aktivity s přáteli. Personalizované koučování. Měsíční výzvy. Odznaky za úspěchy. To je tolik motivace, že všechny kroužky Aktivity s přehledem uzavřeš každý den.

Co tě baví, máš na dosah.
Vysílačka, volání a zprávy. Apple Music a Apple Podcasty.* Všechno rovnou na zápěstí.

Zásadní proměna.
Series 4 přichází se zásadně vylepšeným designem i technickým řešením Apple Watch. Všechny důležité prvky jsou promyšleně přepracované. Od zaoblených rohů většího displeje až po architekturu čipu S4. Apple Watch jsou od začátku výjimečně osobní produkt. A teď toho umí ještě víc.

Apple Watch s dosud největším displejem. Velká věc.
Displej je na Apple Watch to nejdůležitější. A proto Series 4 posouvá jeho hranice mnohem dál. Chtěli jsme ho zvětšit, aniž by se znatelně změnila velikost pouzdra, a přitom zachovat výdrž baterie. Díky užším okrajům je teď obrazovka o víc než 30 % větší. Nová technologie displeje LTPO šetří energii, takže hodinky vydrží na jedno nabití celý den.

Lepší dojem. Na každý pohled.
Zaoblené rohy obrazovky přesně kopírují tvar pouzdra, a tak vytvářejí příjemnější dojem. Obraz i dotykový povrch sahají až k okrajům displeje.

Víc informací na každém milimetru.
Nově navržené rozhraní naplno využívá větší displej. Zobrazuje víc informací s většími detaily. A protože se na nový ciferník Infograf vejde až osm komplikací, hned toho uvidíš a uděláš mnohem víc.

Digital Crown. Doteď chytrá, odteď geniální.
Aby se Apple Watch ovládaly snadno a bez zakrývání displeje, vymysleli jsme korunku Digital Crown. V Apple Watch Series 4 jsme její mechanismus od základu přestavěli. Teď má i haptickou odezvu, takže při otáčení precizně cvaká.

Obrovská maličkost.
Digital Crown patří k nejdůmyslnějším systémům, jaké kdy Apple vytvořil. A korunka v Apple Watch Series 4 toho umí ještě víc, i když je její mechanismus miniaturnější. Celá sestava je o 30 % menší, přestože má o 21 % víc součástek.

Srdce stále na očích.
Apple Watch mají od začátku optický snímač na měření tepové frekvence. Nově umí upozorňovat na nízký tep, když nejsi aktivní a tep ti na víc než 10 minut klesne pod určitou hranici. Může jít o příznak bradykardie, nebezpečného zpomalení tepu, kdy srdce nerozvádí po těle dost okysličené krve.

Čím míň místa, tím větší nápady.
Nové Apple Watch jsou v každém detailu optimalizované, schopnější, a přitom ještě tenčí než dřív. A na jedno nabití vydrží až 18 hodin.

* Úplně nový čip S4. Není to jenom procesor. Je to celý systém v jediné křemíkové součástce – SiP (Silicon in Package). Její architektura nám umožnila vměstnat ohromné možnosti do miniaturního prostoru. Apple Watch jsou dokonce jediné zařízení na světě, které celé běží jen na SiP.
* Až 2x rychlejší. Procesor čtvrté generace pracuje rychleji než kdy předtím.2 Otvírání aplikací je svižnější a celý systém těží z lepšího výkonu.
* O 50 procent hlasitější reproduktor. Z většího a ještě výkonnějšího reproduktoru Apple Watch Series 4 zní všechno o poznání líp. A mikrofon je teď na opačné straně, aby se při telefonování zamezilo ozvěnám.

Doplňkové parametry

Kategorie: Levné chytré hodinky a fitness náramky rozbaleno / vráceno
Záruka: 1 rok
Konstrukce a harware nadpis:
Ovládání: Tlačítkové, Dotykové
Typ displeje: OLED
Úhlopříčka displeje (palce): 1,78
Interní paměť: 16 GB
Velikost paměti RAM: Ano
Operační systém nadpis:
Operační systém: watchOS 5
Kompatibilní operační systémy: iOS
Menu v češtině: ano
Funkce nadpis:
Funkce a monitoring aktivit: krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, měření vzdálenosti, hudební přehrávač, čas, vibrace, ovládání hlasem, detekce pádu
Notifikace z telefonu: hovor, SMS, email, sociální sítě
Ovládání telefonu: ano
Aktivity: Běh, Cyklistika, Fitness, Turistika
Konektivita nadpis:
NFC: ano
Wi-Fi: ano
GPS: ano
Bluetooth: 5.0
Senzory: Barometr, Akcelerometer, Gyroskop, Výškoměr, Krokoměr, Senzor srdečního tepu, Spálené kalorie, Senzor okolního světla
Možnosti SIM: Ne
Baterie nadpis:
Typ akumulátoru: Li-Ion
Výdrž baterie: 18 hod.
Možnost nabíjení - konektor: Dock
Materiál nadpis:
Odolnost: vodotěsné dle 50 m (5 ATM)
Určení: Dámské, Společenské, Sportovní
Velikost: univerzální
Materiál náramku: Guma
Barva pouzdra: zlatá
Výměnný náramek: ano
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 3 cm
Výška: 3.8 cm
Hloubka: 1.1 cm
Hmotnost: 0.036 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: