Brýle pro virtuální realitu Sony PlayStation VR + Kamera + VR WORLDS (PSN voucher) + NEW! PlayStation Camera adaptor (Naboo) sonps719809395

Kód: 8800838294 - VRACENO VE 14TI DENNI LHUTE
Vrácené zboží
Značka: Sony
8 190 Kč –12 % 7 200 Kč 5 950 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
 • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Sony PlayStation VR zaujme všechny fanoušky 3D her a rozšířené reality, kteří si užívají zážitků od společnosti PlayStation, překračující hranice představivosti. Nejnovější souprava PlayStation VR otevírá novou bránu do virtuálního světa. Překročte hranice obrazovky a nechte se vtáhnout do světa virtuální reality. Díky nepřebernému množství her různorodých žánrů se ponoříte do úžasných světů.

Staňte se součástí virtuálního světa i na PlayStation 5

Vyzkoušejte nový způsob hraní díky speciálnímu adaptéru, který je součástí balení nejen u PlayStation 4, ale i u nejnovějšího PlayStation 5, připojte ke konzoli soupravu PlayStation VR a společně s PlayStation Camera zapomeňte na svět kolem sebe. Obrazovka OLED  5,7 palců a ožijí s ní i neuvěřitelně reálná 3D prostředí. Můžete se otočit jakýmkoli směrem a vždy vás pohltí hloubka obrazu, který má rozsah 360 stupňů. I ve vašem obývacím pokoji se stanete součástí pulzujícího světa s plynulým rozsahem pohybu.

Klíčové vlastnosti:Souprava PS VR + kamera

  • Pohlcující zážitky ve virtuální realitě
  • Ideální nejen pro hry, ale i filmy
  • Adaptér pro spolupráci s PlayStation 5
  • Voucher na hru VR Worlds v balení

 

Zapomeňte na svět kolem sebe a užijte si jedinečný zážitek s virtuální realitou.

Svět fantazie máte na dosah

Veškeré vaše představy se nyní mohou stát skutečností. S novou sestavou PlayStation VR a jedinečnou kamerou se ponoříte do světů, o kterých jste doposud pouze snili.

Obrazovka špičkové kvality

Obrazovka OLED s velikostí 5,7 palců a výhledem s rozsahem 360 stupňů. 120 snímků za sekundu zajistí plynulý obraz a společně s velmi nízkou latencí nabídne herní svět, který vás pohltí.

Nový rozměr vnímání zvuku

Zvuk dosahuje nového rozměru. Převratná technologie 3D Audio umožní přesně vnímat vzdálenost a směr každého zvuku přicházejícího shora, zdola a ze všech stran.

Stále ve spojení

Souprava má integrovaný mikrofon, se kterým budete stále ve spojení se spoluhráči. Prostřednictvím chatu můžete probrat herní taktiku a více se ponoříte do virtuálního světa.

Sleduje váš pohyb

Stále budete v centru dění vaší virtuální hry. PlayStation Camera sleduje polohu soupravy, pohybového ovladače PlayStation Move a světelné lišty ovladače DualShock / DualSense. Sleduje vás všude, kde jste, pomocí duálních objektivů a 3D hloubkových snímačů.

Přesná poloha

Na přední a zadní straně soupravy je umístěno devět indikátorů LED. Ty jsou sledovány kamerou PlayStation Camera a zajišťují přesnost vaší polohy v herním světě, ať už jste kdekoli v místnosti.

Nový rozměr ovládání

Souprava PlayStation VR je kompatibilní s bezdrátovým ovladačem DualShock / DualSense a pohybovými ovladači PlayStation Move. Ve střílečkách kompatibilních se soupravou PS VR můžete sledovat ovladač ve hře jako virtuální zbraň pro přesnější mušku.

Vlastní obrázky a fotografie

Sledujte videa a prohlížejte si fotografie v zobrazení 360 stupňů, prostřednictvím aplikace Media Player. Připojte zařízení USB se speciálním obsahem, vyberte v možnostech aplikace Media Player položku „VR mode“ a užívejte si virtuální projekci.

Jedinečné sledování filmů

Užijte si svou sbírku disků 3D Blu-ray. Dopřejte si filmovou klasiku, jako jsou Krotitelé duchů, Amazing Spider-Man a Pixely v jedinečném stereoskopickém 3D podání se soupravou PlayStation VR.

Obsah balení:

  • Souprava PS VR
  • Adaptér pro PlayStation 5
  • PlayStation Camera
  • PSN voucher na VR Worlds

 

Specifikace

PS VR headset + Kamera + VR WORLDS (PSN voucher) + NEW! PlayStation Camera adaptor (Naboo)

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní konzole druhá jakost / Rozbaleno vráceno / Poškozený obal
Záruka: 2 roky
Rozměry balíku -------------------------------------------------------:
Šířka:: 27 cm
Výška:: 21 cm
Hloubka:: 35 cm
Hmotnost:: 3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: