Autokamera TrueCam A7S černá trca7s

Kód: 8800635811 - VRACENO VE 14TI DENNI LHUTE2
Vrácené zboží
Značka: TrueCam
2 990 Kč –17 % 2 490 Kč
Skladem (1 ks)
  • ..Vráceno ve 14ti denní lhůtě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

Špičková autokamera pro náročné řidiče

Chcete nenápadného společníka na cesty a přitom cenného svědka v případě autonehody? Existuje řešení v podobě autokamery TrueCam A7S, která je přirozeným vyústěním toho nejlepšího z předchozích modelů a ve své kategorii představuje vynikající výrobek. Nabízí mnoho užitečných funkcí, především ale dokáže rozeznat obličeje a identifikovat státní poznávací značky i za velmi špatné viditelnosti.

Nahrává v prvotřídní kvalitě

Nemusíte se obávat, že by vám něco důležitého uniklo. TrueCam A7S udělala další krok na cestě k ještě dokonalejšímu záznamu a nahrává v rozlišení Full HD+, tedy až 2560 x 1080 nebo 2304 x 1296 bodů při frekvenci 30 fps. Tam, kde jiné kamery selhávají, zde zůstává obraz vysoce kvalitní, ať už je pravé poledne, šero, noc, hustě sněží nebo přes dešťové kapky na krok nevidíte. Pokud dojde k zaplnění paměti, můžete si navolit cyklické nahrávání, kdy kamera postupně přemazává nejstarší záznamy a nahrazuje je novými.

Uzamkněte klíčové záznamy

I přes schopnost nekonečného nahrávání nemusíte přijít ani o jediný důležitý záznam. V rámci časové smyčky si můžete například navolit její délku, nebo si některé nahrávky uzamknout. Během časové smyčky TrueCam A7S tyto klíčové „body“ vynechá. Vůbec se navíc nemusíte obávat složitého a nesrozumitelného ovládání kamery - menu je kompletně v češtině.

Pokud G-senzor, který v trojrozměrném prostoru analyzuje směr vaší jízdy, vyhodnotí, že došlo na cestě k incidentu a poškození vozidla, uzamkne záznam a zabrání jeho přemazání časovou smyčkou automaticky. Váš automobil zůstane ochráněn i během vaší nepřítomnosti. Jakmile detektor pohybu zaregistruje v okolí aktivitu, ihned začne nahrávat. 

Vychytávky pro dokonalý přehled

Autokamera TrueCam A7S si potrpí na nadstandardní výbavu. Díky GPS modulu získáte mnoho detailů o vaší jízdě, včetně záznamu trasy nebo rychlosti jízdy. Schopnost detekovat stacionární a úsekové radary vás upozorní na místa, kde je třeba dbát zvýšené pozornosti, hlasové pokyny neopomenou upozornit na překročení povolené rychlosti. Těšit se můžete na vtipné komentáře namluvené hercem Karlem Zimou, jímž můžete výchozí hlasová upozornění nahradit. 

Nacvakněte a můžete jet

Není nic horšího, než když je řidič nucen dlouhé minuty řešit zapojování napájení a volení správné pozice pro bezchybné nahrávání. S autokamerou TrueCam A7S se vám nic takového nestane. Její instalace trvá pouhých pár sekund. Díky možnosti stálého upevnění držáku do vozidla včetně nepřetržitého dobíjení máte k dispozici flexibilní zařízení, se kterým můžete snadno manipulovat dle potřeby. Před zahájením jízdy stačí kameru do držáku nasadit a vyrazit.

„Povinná“ výbava předčí očekávání

Přes samozřejmosti, jako je kvalitní 6,8cm LCD displej a schopnosti pořizovat fotografie z místa činu s rozlišením 5 megapixelů, je s kamerou dodávána celá série neodmyslitelných „dárků“: GPS modul s detekcí radarů, přísavný a nalepovací 3M držák, nástavec A7, autonabíječka, HDMI kabel, USB kabel a ochranný obal.

Specifikace

Profesionální autokamera pro opravdové fajnšmekry.

Špičková profesionální kamera TrueCam A7s pořizuje záznam ve Full HD o snímkové frekvenci až 45FPS a v rozlišení 1296p nebo 1080p, díky čemuž Vám neunikne ani sebemenší detail. Kamera před Vaším vozem zachytí SPZ ostatních vozidel, obličeje řidičů i dopravní značky, a tak se stává perfektním společníkem automobilových závodníků i opravdových nadšenců. Záznam ovšem můžete využít i jako důkazní materiál při dopravní nehodě. Kamera je vybavena GPS modulem, který poskytuje přesné informace o Vaší trase a rychlosti s možností následného zobrazení na mapě. Pořizovat záznam ve vysoké kvalitě můžete i v noci a při zhoršených světelných podmínkách. G-senzor, který umí detekovat náraz, se navíc stará o to, že záznamy dopravních nehod jsou zamčené a tím chráněné proti nechtěnému přepsání!

Ovládání kamery je velmi jednoduché a intuitivní, a to díky fantastickému 2,7" LCD displeji a přehlednému menu, které je kompletně v češtině. V průběhu natáčení záznamu lze pořídit fotografii zajímavé situace či záznam uzamknout, což je možné provést i zpětně. V případě aktivace detekce pohybu kamera začne nahrávat pokaždé, když se v zorném poli objeví nějaký objekt, což Vaše vozidlo ochrání i během parkování. Kamera je také uzpůsobena jednoduché instalaci – stačí ji zacvaknout do držáku a můžete vyrazit. Žádné nastavování polohy ani zapojování napájecího kabelu!

Ať už jste profesionálním řidičem či občasným výletníkem, TrueCam A7s zachytí každý moment před Vaším vozem, a to v perfektní kvalitě i při snížené viditelnosti, jízdě proti ostrému světlu a dalších světelně náročných situacích. Volitelně si můžete zapnout zaznamenávání polohy a rychlosti v pořizovaném záznamu nebo se nechat bavit vtipnými komentáři herce Karla Zimy. Kamera je rovněž vybavena funkcí detekce rychlostních radarů a upozorní Vás i na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti. Dokoupit si navíc můžete speciální výměnné filtry, které ochrání Váš objektiv a zajistí ještě vyšší kvalitu záznamu.

Více než FULL HD aneb kvalitní a ostré video
TrueCam A7s pořizuje záznam ve FULL HD a zvládá až 45FPS. Dále umí zaznamenávat v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296, a tak se můžete těšit na kvalitní, ostré i ultra širokoúhlé video. Kamera je vybavena nejen nočním režimem, ale také funkcí WDR, která zajistí kvalitní záběry i při ztížených kontrastních podmínkách – typickým příkladem je kontrast mezi světlem a stínem či noční záběry silnice se světly protijedoucích vozidel. Výborný záznam pořídíte také při zhoršených světelných podmínkách, při snížené viditelnosti či v šeru. Díky tomu je kamera TrueCam A7s vhodná i pro profesionály a opravdové fajnšmekry.

Funkce TACHOMETR
Novou funkcí kamery TrueCam A7s je funkce TACHOMETR. Díky ní lze přímo na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr, kterým jedete. Ten je zobrazován formou kompasu. Spolu se zobrazením aktuální rychlosti a kompasu Vás bude kamera informovat o blížícím se rychlostním radaru. Na displeji se zobrazí rychlostní limit blížícího se radaru, vzdálenost a v případě překročení rychlosti i varování. Funkci TACHOMETR využijete i jako spořič obrazovky, aby Vás neoslňoval displej kamery například při jízdě v noci.

GPS modul a detekce rychlostních radarů
Kamera je vybavena detekcí rychlostních radarů a ohlásí Vám výskyty radarů a křižovatek s detekcí jízdy na červenou. Pomocí hlasových pokynů a funkce TACHOMETR budete rovněž upozorněni na úseky, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti, a to volitelně i vtipnými komentáři herce Karla Zimy, což Vám cestu dokonale zpestří. Databáze obsahuje 33 tisíc míst v desítkách evropských zemí a aktualizace sou k dispozici zdarma. Díky GPS modulu, kterým je kamera TrueCam A7s rovněž vybavena, získáte detailní informace o Vaší jízdě. GPS spolu s rychlostí jízdy zaznamenává trasu Vaší cesty a Vy si ji později můžete prohlédnout na Google Maps. V nastavení kamery také můžete zvolit, zda chcete rychlost zobrazovat přímo ve videu, což ocení nejen automobiloví závodníci.

Jednoduchá každodenní instalace a intuitivní ovládání
Kamera je uzpůsobena každodenní instalaci, která je proto opravdu snadná. Kameru stačí zacvaknout do držáku, který přes noc necháte ve vozidle, a můžete vyrazit. Nemusíte tak každý den nastavovat polohu nebo se zabývat napájením – to je přivedeno přímo do držáku. TrueCam A7s se navíc chlubí intuitivním ovládáním, které díky přehlednému českému menu zvládne opravdu každý. Snadno navíc můžete pořídit fotografii i během nahrávání, vypnout nahrávání zvuku, změnit jas displeje a podobně. Výsledný záznam si poté můžete zobrazit přímo na LCD displeji kamery nebo ve Vašem počítači.

Časová smyčka, G-senzor a zamykání záznamů
Časová smyčka zajišťuje možnost nepřetržitého nahrávání. Ve chvíli, kdy dojde místo na paměťové kartě, je vždy přepsán nejstarší záznam. Důležité záznamy můžete zamknout, a to buď již při nahrávání, nebo zpětně, a zabránit tak jejich nechtěnému přepsání. G-­senzor pak v trojrozměrném prostoru zaznamenává směr Vaší jízdy, přičemž tyto údaje je možné si kdykoliv zobrazit. V případě, že dojde k nehodě, kamera to díky senzoru pozná a uzamkne aktuální záznam proti smazání. V grafu si pak můžete prohlédnout, odkud přesně náraz přišel.

LCD displej a české menu
Přehledný 2,7” LCD displej Vám zpříjemní a usnadní ovládání autokamery TrueCam A7s. Nezáleží zda zrovna natáčíte nebo si jen prohlížíte pořízené záznamy, displej Vám zajistí dokonalý přehled. Menu kamery je kompletně v českém jazyce a je koncipováno jednoduchou strukturou, která zajišťuje jeho intuitivnost.

Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)
Ke kameře je možné dokoupit polarizační CPL filtr a UV filtr, díky kterým získáte ještě vyšší kvalitu záznamu. CPL filtr zajišťuje odstranění odlesků, odrazů světla a zbaví Vás rušivého zobrazení čelního skla vozidla. UV filtr pak umí zajistit živost barev a tedy přirozenější záznam.

Klíčové vlastnosti:
• Vysoce kvalitní FULL HD záznam v rozlišení až 2560x1080 nebo 2304x1296
• Nekonečné nahrávání díky časové smyčce
• Detekce rychlostních radarů, křižovatek a míst, ve kterých je třeba dbát zvýšené pozornosti
• Speciální funkce TACHOMETR pro zobrazení rychlosti, směru jízdy a vzdálenosti blížících se radarů
• Detekce pohybu, díky které kamera začne pořizovat záznam, když snímač zaregistruje pohyb
• Zamykání záznamů, které ochrání záznamy před nechtěným přepsáním
• Automatické zamykání záznamů při nehodě díky čidlu G-senzor
• Noční režim zajišťující kvalitní záznam i při zhoršených světelných podmínkách
• LED přisvícení například pro dokumentaci nehody při špatných světelných podmínkách
• GPS modul zaznamenávající trasu a rychlost jízdy
• Funkce WDR, díky které se kamera vypořádá s obtížnými kontrastními záběry
• Možnost během natáčení rychle pořídit fotografii
• Vtipné komentáře herce Karla Zimy
• LCD displej usnadňující nastavení a zajišťující kompletní přehled
• Intuitivní ovládání díky jednoduchému a přehlednému menu, které je kompletně v češtině
• Snadná kontrola jasu pro přizpůsobení aktuálním světelným podmínkám
• Rychlé vypnutí displeje a pořizování záznamu zvuku
• Podsvícení tlačítek pro bezproblémovou obsluhu
• Možnost nastavení jména řidiče v případě, že vozidlo používá více řidičů
• Možnost otočení obrazu o 180° umožňující umístění kamery do libovolné polohy
• Volitelné zobrazování rychlosti a polohy v pořizovaném záznamu
• Spolupráce s Google Maps zajišťující přehled o průběhu trasy
• Softwarová aplikace umožňující sledování pořizovaného záznamu, trasy, grafu rychlosti a záznamu pohybu gravitace současně


Specifikace

Rozlišení videa:
2560 x 1080 @ 30FPS
2304 x 1296 @ 30FPS
1920 x 1080 @ 45FPS
1920 x 1080 @ 30FPS
1280 x 720 @ 60FPS

Úhel záběru v 1080p:
130°

Formát a komprese:
Formát MOV, komprese H.264

Zvuk:
Vestavěný mikrofon s možností vypnutí tlačítkem během záznamu nebo v menu

Fotografie:
Rozlišení: 5Mpx
Formát: JPEG

LCD displej:
2,7" 16:9 s možností vypnutí tlačítkem během záznamu a také v menu

Funkce:
GPS lokátor
Detekce radarů
Funkce TACHOMETR
Výměnné filtry
G-Senzor
Natáčení ve smyčce
Zamykání souborů proti přepsání
Funkce automatického spuštění
Detekce pohybu

Baterie:
•Vestavěná 400mAh

Rozhraní:
USB 2.0
HDMI
Slot pro Micro SD (až 32 GB)

Rozměry:
103 x 51 x 40 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Kvalitní a levné autokamery / se zárukou / rozbaleno
Záruka: 2 roky
Obecné informace ----------------------------------------------------:
Typ digitální kamery:: kamera do auta
Odolné provedení:: nemá
Menu v CZ/SK jazyku:: ano
Materiál těla:: plast
Závit na stativ:: ano
Snímací čip ------------------------------------------------------------:
Druh snímače:: CMOS
Rozlišení (foto):: 5 Mpix
Objektiv ---------------------------------------------------------------:
Optický stabilizátor:: ne
Režimy a funkce ------------------------------------------------------:
Voděodolnost:: ne
Detekce pohybu:: ano
Noční režim displeje:: ano
Cyklické natáčení:: ano
G-senzor:: ano
Podsvícení kláves:: ano
Možnost zobrazení trasy na PC:: ano
Detekce rychlostních radarů:: ano
Displej a hledáček ----------------------------------------------------:
Velikost LCD:: 6.8 cm
Polohovatelný displej:: ne
Paměť ------------------------------------------------------------------:
Podporované paměťové karty:: microSD
Rozhraní ---------------------------------------------------------------:
Wi-Fi:: ne
Propojení Bluetooth:: ne
GPS:: ano
Záznam videa ---------------------------------------------------------:
Max.rozliš.videa:: Full HD+ (2304x1296) pix
Max. frekvence snímkování:: 30 sn./s
Formát záznamu videa:: MOV
Barva ------------------------------------------------------------------:
Barva:: černá
Výstupy ----------------------------------------------------------------:
USB :: ano
HDMI výstup:: ano
Rozměry balíku -------------------------------------------------------:
Šířka:: 16 cm
Výška:: 16 cm
Hloubka:: 8 cm
Hmotnost:: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: