Autochladnička G21 C&W, 45 l, 12/230 V šedá nepoužito-oděrky šedý plast-poškozená krabice

Kód: 8800650245 - GDJ639052
Akce Zboží s poškozením
Značka: G21
3 600 Kč –11 % 3 200 Kč 2 645 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
  • ..Nepoužité zboží
  • ..Malé oděrky na šedém plastu
  • ..Poškozená krabice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis

G21 C&W, 45 l, 12/230 V, šedá

Patříte mezi dobrodruhy na cestách, kteří v letním období tráví většinu času v karavanu, nebo se zkrátka jen často stěhujete? Pak je pro vás autochladnička G21 C and W jako stvořená. Dokáže uchovat vaše potraviny v optimální teplotě – což přináší delší životnost u pevné stravy a neustálý přísun vychlazených nápojů za tropického počasí. Autochladnička disponuje atraktivním vzhledem a výkonným chlazením, jež vaše potraviny ochladí až o 18 °C oproti vnější teplotě.

Pečlivě uchované potraviny

Autochladnička G21 C and W o rozměrech 570 × 400 × 460 mm (d × š × v) nabízí až 45litrový objem, v němž budou vaše potraviny jako v bavlnce. Robustní tělo je doplněno vynikající výbavou v podobě vnitřního i vnějšího ventilátoru, vysoce kvalitní izolace a přihrádkou pro kabel. A co víc, vedle chlazení je neméně užitečnou vlastností i možnost ohřevu až na 55 °C. Po zařízení tedy můžete sáhnout i v zimě a potraviny, které si to vyžadují, uchovat v teple.

Chladicí box na cesty.

 Ergonomické prvky a obsluha

Ovládání je snadnější, než se na první pohled může zdát. Stačí zařízení připojit do elektrické sítě s napětím 220 – 240 V nebo 12 V, uskladnit do ní své potraviny, nastavit režim chlazení/ohřívání a vše ponechat vlastnímu vývoji. Jen pro orientaci, do chladničky uskladníte až 72 plechovek (objem 355 ml), 33 PET lahví o objemu 0,5 litru, 16 PET lahví o objemu 1,5 litru, 9 PET lahví o objemu 2 litry nebo celou jednu pivní přepravku. O režimu chlazení vás informuje zelená LED kontrolka, o ohřívání kontrolka červená.

Bezproblémový chod i přemístění

Autochladnička disponuje celou řadou prvků, podporující jeho bezproblémový chod i přemístění. O co přesně jde? Především o transportní kolečka a rukojeť, pokud chcete plně obsazený box například dostat z vozu do domu nebo možnost uzamykání. Vzhledem k nízké hmotnosti – sotva 9 kilogramů – si ovšem s G21 poradíte i bez transportních doplňků. Plochý uzavírací kryt lze také použít pro odkládání různých drobností.

Cesta k delší životnosti

I přes své vybavení si zařízení klade ambice stát se velmi nenáročným v oblasti údržby. Pro spolehlivý provoz a životnost přesahující standardní dvouletou lhůtu stačí pouze čas od času vyčistit vnitřní prostory od případné mastnoty od jídla. Máte pocit, že došlo ke snížení účinku chlazení? Než se rozhodnete zavést přístroj do servisu, zkontrolujte, zda na ventilátoru není usazen prach nebo jiné nečistoty. Právě ty mohou snížit výkonnost celého zařízení. S jejich odstraněním si poradí vysavač i obyčejný kartáč.

Specifikace

Autochladnička G21 CW o objemu 45 l vás zaujme atraktivním vzhledem a výkonným chlazením.
Tato chladnička do auta ochladí vaše potraviny až o 18 °C oproti okolní teplotě, a to díky přídavnému ventilátoru a vysoce kvalitní izolaci.
Autochladnička disponuje přihrádkou pro kabel a vnitřním i vnějším ventilátorem. Dále je vybavena praktickými kolečky pro snadnou manipulaci.
Další užitečnou vlastností autochladničky G21 CW je možnost ohřevu až na 55 °C, můžete ji tudíž využít i v zimě a uchovat tak potraviny v teple.
Lednička do auta může být připojena do elektrické sítě s napětím 220 – 240 V nebo 12 V.
Do autochladničky lze uskladnit až 72 plechovek o objemu 355 ml / 33 PET lahví o objemu 0,5 l / 16 PET lahví o objemu 1,5 l / 9 PET lahví o objemu 2 l / 1 pivní přepravka.


Technické parametry:

Objem: 45 l
Barva: Šedá
Rozměry (délka x šířka x výška): 570 x 400 x 460 mm
Normy/zkušební značky: CE · TÜV
Hmotnost: 9 kg

Obsah balení:

Autochladnička 45 l
Kabel na napájení (12 V, 230 V)

Doplňkové parametry

Kategorie: Levné chladničky druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleny
Záruka: 2 roky
1-Provedení: autochladnička
Nezařazeno nadpis:
Objem: 45 l
Napájení: 12 / 230 V
Ohřev: ano
Teplota chlazení vůči okolí: 18 °C
Displej: ne
Regulace teploty: ne
Rozměry produktu nadpis:
Šířka: 40 cm
Výška: 57 cm
Hloubka: 46 cm
Hmotnost: 9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: