Americká lednice Concept LA6683ds ..Vystaveno na prodejně ..Promáčkliny ..Nepoužité zboží

Kód: LA6683DS - CON221006
Akce Tip Zboží s poškozením
Značka: Concept
–31 % 19 999 Kč 16 528 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • ..Vystaveno na prodejně
  • ..Promáčkliny
  • ..Nepoužité zboží

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Americká lednice Concept LA6683ds typu French door v elegantním titanovém provedení je vybavena funkcí Total NoFrost, která zabraňuje tvorbě námrazy v celém spotřebiči. Nechybí dávkovač na vodu o objemu 2 litrů. K dispozici jsou funkce SuperCool, SuperFreeze a ještě mnohem více. Chladicí část nabízí užitný objem 323 litrů. Vnitřní vybavení tvoří LED osvětlení, skleněné police, dveřní police a plastové zásuvky. Mrazicí část má 183 litrů a sestává z 2 teleskopicky výsuvných zásuvek. Mrazicí kapacita dosahuje 12 kg/24 hod., v případě výpadku je výdrž 10 hodin. Tichý chod díky invertorovému kompresoru s hlučností 41 dB.

Dostatečný prostor na skladování potravin

Americká lednice Concept LA6683ds vám nabízí dostatečný skladovací prostor, který postačí pro menší i větší domácnost. Celkový objem 506 litrů bude určitě dostačující. Hlavní předností americké chladničky je skvěle řešený úložný prostor. Díky efektivně uspořádaným a nastavitelným policím a přihrádkám budete mít potraviny vždy pěkně uskladněny. Chladpcí část má celkový objem 323 litrů a osvětluje ji úsporné LED osvětlení. Najdete v ní 2 skleněné police, 2 plastové zásuvky pro skladování ovoce a zeleniny a také praktické dveřní poličky. Lednička překvapí svou nízkou hlučností 41 dB.

Technologie Total NoFrost

Díky technologii Total NoFrost již nebudete muset svou ledničku zdlouhavě rozmrazovat. Zabraňuje tvorbě námrazy v mrazicí části a zároveň i v chladicí části. Funkce urychluje i proces zmrazování potravin a zachovává tak jejich nutriční hodnoty i po rozmrazení. Samozřejmostí je i značná úspora elektrické energie. Luxusní vzhled americké chladničky vyzdvihuje trendová titanová barva. Má jednoduché a čisté provedení, které vkusně doplní vaši kuchyň. Údržba jejího povrchu je nenáročná. Tato americká chladnička Concept LA6683ds s French door dveřmi zaručeně vkusně zapadne do vaší kuchyně.

Dávkovač vody

Dávkovač vody je zabudovaný ve dveřích chladničky. Díky němu si můžete pohodlně napustit svěží studenou vodu kdykoliv máte chuť. Není třeba jej připojit k přívodu vody. Ve dvířkách se nachází zásobník o objemu 2 litry. Úzký dávkovač vody zbytečně nezabírá užitný objem chladničky.

Fresh zóna

Fresh zóna je určena na zachování dlouhodobé čerstvosti uložených potravin. Skládá se ze 2 zásuvek, ve kterých lze odděleně regulovat vlhkost a vytvořit v nich ideální klima na míru aktuálně uložených potravin. Obecně platí, že čím více vody potravina obsahuje, tím větší vlhkost je potřebná k jejímu skladování - např. vyšší vlhkost vyhovuje ovoci a zelenině, nižší je vhodná pro zachování čerstvosti masa, uzenin a sýrů.

Metal cooling

Zadní stěna chladničky je vyrobena ze speciálního metalického materiálu, který posiluje chladicí schopnosti chladničky tím, že dokáže pojmout mnohem více chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urychluje obnovení optimální teploty při častém otevírání dveří. Výsledkem je stabilní teplota uvnitř chladničky, která prodlužuje čerstvost uložených potravin.

SuperFREEZE

Funkce SuperFREEZE nastaví teplotu v mrazničce na -24 °C, čímž zrychluje zmražení nově vložených potravin. Současně chrání uložené potraviny před rozmražením v okamžiku, kdy máte mrazničku otevřenou.

SuperCOOL

Funkce SuperCOOL slouží pro rychlé zchlazení čerstvě vložených potravin. Oceníte ji v momentě, kdy máte chladničku delší dobu otevřenou, např. při vkládání velkého nákupu. Nové potraviny rychle zchladí a současně zabrání nežádoucímu ohřevu vnitřního obsahu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Levné chladničky druhé jakosti / s poškozeným obalem / rozbaleny
Záruka: 2 roky
? 2-Způsob umístění: volně stojící
? 5-Energetická třída: E
1-Provedení: americká
2-Umístění mrazáku: dole
Energetická třída 2021:: E
Designová linie: Titania
Typ: Americká
Umístění: volně stojící
Umístění mrazáku: 2 šuplíky
Celkový objem (l): 506
Objem lednice (l): 383
Objem mrazáku (l): 183
Variabilní zóna: NE
Roční spotřeba energie (kWh): 304
Displej: ANO
Automatické odmrazování: ANO
Hlučnost (dB): 41
Klimatická třída: SN / T
Metal cooling: ANO
PLASMA sterilizátor: NE
Počet chladících okruhů: 1
Připojení: NE
Typ kompresoru: Invertorový
Akumulační doba mrazáku (h): 10
Dávkovač vody: ANO
FRESH zóna: ANO
Funkce SMART: NE
Mrazící kapacita (kg/24 hod.): 10
Počet polic v lednici: 3
Počet přihrádek mrazáku: 4
Připojení k vodovodu: NE
SUPER chlazení: ANO
SUPER mražení: ANO
Výrobník ledu: NE
Digitální ovládání teploty: ANO
Prázdninový režim: ANO
Změna otevírání dveří: NE
Alarm otevřených dveří: ANO
Nabíhání dveří: ANO
Povrch dveří: Nerez
Směr otevírání dveří: Panty vlevo i vpravo
Ovládání: digitální
Dotykové ovládání: ANO
Barva: titan
Výška (mm): 1830
Šířka (mm): 836
Hloubka (mm): 706
Hmotnost (kg): 94
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: